Следующий

Narva and Ivangorod
Narva Tubes
110 Просмотры

NARVA VANALINN vol. 1 - Welcome to Narva

140 Просмотры
Narva Tubes
2
Опубликован в 16 Dec 2018 / В Авто и транспорт

Narva. Eesti. Märtsipommitamise mälestuseks.

Narva. Estland. No comment.

Narwa. Estland.

---------------------------------------------------------------
http://en.wikipedia.org/wiki/Northern_Europe
---------------------------------------------------------------

Vallutajariik peab säilitama omandi kapitaliväärtuse endisena ja hooldama seda kasutusõiguse kohaselt. Kõigil pagulastel on samad õigused, nii riigisiseselt evakueeritutel, küüditatutel kui välismaale põgenenutel. Narvast evakueeritud ja nende pärijad kuuluvad restitutsiooni alla. Nõukogude Liit oli Eesti seisukohalt agressiooni alustaja ja Venemaa on selle jätkaja. Venemaa kui agressor peab vastavalt Pinheiro printsiibile hoolitsema hävitatud või hävinenud vara taastamise või kompenseerimise eest. Algupärastel omanikel või nende pärijatel on AEGUMATU õigus saada tagasi nendelt ülekohtuselt ära võetud omand või saada selle eest kompensiatsiooni ja naasta takistusteta kodupaika. Evakueeritute ja nende pärijate õigused endisele varale ja endisele elukohale ei kao isegi kui nad on leidnud püsiva elukoha mujal, seal kuhu nad on viidud või sunnitud minema.
---------------
Copyright Disclaimer: No copyright for music intended. All songs belong to their respective owners. All the credits / copyrights for the Spring, Allegro belong to Antonio Vivaldi (04. 03. 1678 -- 28. 07. 1741).

Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act of 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statue that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.

Kasutatud materjal: "Vana Narva" (Tallinn 1939), "Estland" (Tallinn 1944), "Nädal Pildis", vanad postkaardid, internet. Karikatuur pärineb ajalehest "Keskus" (märts, 03/07).

Показать больше
0 Комментарии sort Сортировать по

Комментарии Facebook

Следующий

Narva and Ivangorod
Narva Tubes
110 Просмотры